Вітамін D3 SiS

82% населення України має дефіцит вітаміну D3. Спортсмени найчастіше страждають від наслідків: підвищений травматизм, низький імунітет, повільне відновлення після навантаження.Вітамі...

До опису

400грн

В одній порції
5000 МЕ
Вітамін D3
Доставка
Замовлення оплачені до 15:00
відправляются сьогодні *
*-при наявності товару на складі

82% населення України має дефіцит вітаміну D3. Спортсмени найчастіше страждають від наслідків: підвищений травматизм, низький імунітет, повільне відновлення після навантаження.

Вітамін D3 виробляється під дією сонячного світла та потрапляє в організм з їжею. Але цих джерел недостатньо для людей, що ведуть активний спосіб життя (особливо в період міжсезоння та взимку).

Тому компанія SiS розробила спеціальну добавку D3 без домішок з урахуванням потреб організму!

Механізм дії вітаміну D3

Вітамін D3 (холекальциферол) - це жиророзчинна речовина, яка впливає на більшість процесів в організмі:

  • Кальцій – головний структурний компонент кісток, який забезпечує їхню міцність. Також кальцій бере участь у процесі скорочення та розслаблення м'язових волокон. Саме вітамін D3 забезпечує всмоктування кальцію в кишківнику та накопичення його в кістках та м'язах у потрібній кількості. Без нього кальцій просто не засвоюється.

  • Вітамін D3 підвищує синтез тестостерону у чоловіків, що підтверджено клінічними дослідженнями. В результаті - збільшується сила, потужність та швидкість нарощування м'язової маси.

  • Вітамін впливає на роботу серця: підвищення ударного об'єму, зниження тиску та пульсу.

  • Вітамін D3 поряд з вітаміном C бере участь у зміцненні імунітету та прискоренні відновлення після навантаження.

  • Також вітамін регулює функції паращитоподібних залоз, кишківника, нирок, які впливають на роботу всього організму.

Безпечність добавки

Вітамін D3 від SiS був протестований Всесвітнім антидопінговим агентством (WADA) та отримав сертифікат Informed Sport. Це означає, що добавка не містить заборонені речовини з точністю до 10 нг/г; та стимулятори - з точністю до 100 нг/г. Вітамін дозволено до вживання під час відповідальних змагань.

Також вітамін підходить для вживання вегетаріанцям.

Склад та рекомендована доза

1 таблетка містить 5000 МО вітаміну D3, що відповідає денній дозі, що рекомендується лікарями. Тому за добу треба вживати 1 таблетку (під час їжі вранці).


Склад: Наповнювачі (мікрокристалічна калулоза, фосфат дикальція), вітамін D3 – 5000 МО (холекальциферол), розпушувачі (стеарат магнію, силікагель), ксантанова камедь.

В одній порції
Вітамін D3 5000 МЕ

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре