SiS Daily Omega 3

SiS Daily Omega 3 - це спортивна добавка, яка містить дві найважливіші поліненасичені жирні кислоти: ейкозапентаєнова (ЕПК) та докозагексаєнова (ДГК).Щоб спортсмену наситити організм...

До опису

664грн

В одній порції
220 мг
ДГК
330 мг
ЕПК
Доставка
Замовлення оплачені до 15:00
відправляются сьогодні *
*-при наявності товару на складі

SiS Daily Omega 3 - це спортивна добавка, яка містить дві найважливіші поліненасичені жирні кислоти: ейкозапентаєнова (ЕПК) та докозагексаєнова (ДГК).

Щоб спортсмену наситити організм цими кислотами, необхідно вживати велику кількість жирної риби, горіхів та насіння. Але в цьому випадку разом з отриманням Омега-3 ви перевантажуватимете печінку жирами і порушуватимете співвідношення БЖВ.

Тому спортивні медики SiS спільно з Team Sky розробили харчову добавку SiS Daily Omega 3, що повністю відповідає потребам організму при високих навантаженнях і не містить домішок!

Механізм дії SiS Daily Omega 3 на організм спортсмена

  1. Підвищення імунної відповіді


Під час інтенсивних фізичних навантажень в організмі виділяється багато прозапальних клітин, які можуть спричинити пригнічення імунітету. Щоб нормалізувати співвідношення клітин у крові після важких тренувань та зміцнити організм, необхідно вживати Омега-3 ЖК.


  1. Зниження рівня кортизолу


Кортизол – це гормон стресу, який виділяється при спортивних навантаженнях. Зниження кортизолу дозволяє довше тренуватися, ефективніше вивільняти енергію та активніше спалювати жирові тканини. Крім того, кортизол руйнує м'язові волокна. Омега-3 зменшує рівень кортизолу, захищаючи м'язові білки від розпаду.


  1. Підвищення щільності колагену


Омега-3 позитивно впливає на міцність колагенових волокон. Завдяки такому впливу зміцнюються зв'язки, суглоби, хрящі, зменшується ризик травматизації та больовий синдром у період відновлення.

Також поліненасичені жирні кислоти запобігають остеопорозу (руйнування кісткової тканини), тому зменшується ризик утисків нервів і переломів.


  1. Нормалізація співвідношення м'язової та жирової маси


Добавка пригнічує ген, який відповідає за синтез жирів, тому кількість жиру при вживанні Омега-3 не збільшується. Водночас підвищується синтез тестостерону, який відповідає за синтез білків; та знижується рівень кортизолу, який ці білки руйнує.


  1. Зміцнення серцево-судинної системи


Знижується ризик серцево-судинних захворювань. Омега-3 знижує рівень холестерину, робить судини більш еластичними та міцними, нормалізує артеріальний тиск.

Переваги SiS Daily Omega 3

Більшість харчових добавок з Омега-3 містять ПНЖК із домішками через недостатнє очищення. У результаті ви або приймаєте дуже низьку дозу корисних жирних кислот, або підвищуєте дозу і разом з ПНЖК вживаєте велику кількість шкідливих домішок.

Щоб отримати максимум користі та захистити організм від шкідливих добавок, використовуйте SiS Daily Omega 3. Добавка розроблена з урахуванням усіх європейських стандартів, має сертифікат Informed Sport та проходить максимальний ступінь очищення!

Склад та спосіб вживання

Рекомендується застосовувати Омега-3 по 1 капсулі під час їди.

В одній порції (1 капсулі) міститься:

  • Ейкозапентаєнова кислота (ЕПК) – 330 мг;

  • Докозагексаєнова кислота (ДГК) – 220 мг.

Не містить: глютену, пшениці, горіхів, лактози.


В одній порції
ДГК 220 мг
ЕПК 330 мг

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре