SiS Beta Alanine

Бета-аланін - це замінна амінокислота, яка активно використовується при вибухових навантаженнях для збільшення продуктивності спортсмена. Особливо яскраво ефект помітний під час коро...

До опису

920грн

Доставка
Замовлення оплачені до 15:00
відправляются сьогодні *
*-при наявності товару на складі

Бета-аланін - це замінна амінокислота, яка активно використовується при вибухових навантаженнях для збільшення продуктивності спортсмена. Особливо яскраво ефект помітний під час коротких швидкісних навантажень у циклічних видах спорту.

Амінокислота може синтезуватися в організмі людини, але цієї кількості не вистачає, щоб покрити потреби м'язів у період інтенсивних навантажень. Тому компанія SiS розробила продукт, що містить 100% чистого бета-аланіну в ідеальній концентрації!

У чому користь бета-аланіну для спортсмена?

На відміну від інших амінокислот, бета-аланін не збільшує м'язову масу. Продукт є будівельним матеріалом для карнозину. Карнозин же, своєю чергою, є антиоксидантом, який нормалізує рівень рН у м'язах.

Під час інтенсивних навантажень у м'язових волокнах виробляється багато іонів водню, накопичується молочна кислота. Це призводить до закислення м'язів, через що нервовий імпульс не може скоротити м'язові клітини. Продуктивність спортсмена різко падає.

Карнозин запобігає вивільненню надмірної кількості іонів водню. Рівень рН нормалізується, і спортсмен може ефективно виконувати вправи тривалістю 1-4 хвилини.

Спосіб вживання та побічні дії добавки

Упаковка SiS Beta Alanine містить 90 пігулок.

Одна порція (2 пігулки) = 1,6 г амінокислоти. Спортивні медики рекомендують приймати по 3,2 г бета-аланіну на добу під час активних навантажень. Тобто режим прийому:

  • по 2 таблетки 2 рази на день (3,2 г на добу) у період змагання;

  • по 2 таблетки 1 раз на день (1,6 г на добу) під час менш інтенсивних навантажень. Наприклад, у період тренувань на витривалість.

Щоб отримати максимальний ефект збільшення продуктивності та швидкісної витривалості, вживайте добавку за 30 хвилин до навантаження незалежно від їди.

Багато спортсменів відзначають відчуття поколювання та мурашок на шкірі. Але цей побічний ефект є нешкідливим та природним для бета-амінокислоти.

Щоб не втратити зосередженість на результаті у відповідальний момент, прислухаючись до нових відчуттів у тілі, спробуйте бета-аланін заздалегідь на тренуванні.

Склад SiS Beta Alanine

Спортивна добавка містить лише 100% бета-аланін в оптимальній концентрації:

1 таблетка = 0,8 г бета-аланіну.


Добавка SiS Beta Alanine пройшла перевірку Всесвітнього антидопінгового агентства WADA (World Anti-Doping Association) та отримала сертифікат Informed Sport.

Не рекомендується перевищувати дозу препарату понад 3,2 г на добу. Ви можете комбінувати бета-аланін з іншими спортивними добавками!


Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре